Bedava İnternet

Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

#SaçmaGüzel Online tarifeler, Vodafone tarafından düzenlenmiş bir kampanya olmakla birlikte sadece internetten alınabilecek kampanya olarak dikkat çekmektedir. Mağazadan alma şansınızın olmadığı bu paketlerde, bedava internet kampanyalarının sunulduğu bu tarife için sim kartınızı da Vodafone çalışanları kapınıza kadar getiriyor.

Dijital kampanya sayesinde tarifenizin içeriğini istediğiniz gibi oluşturarak, sıkıldığınız zaman ayda bir kez olmak üzere değiştirebiliyorsunuz. Bedava internet kullanarak girebileceğiniz müzik paketi, Instagram ya da Gramer Video gibi farklı hizmetleri değiştirerek kullanabiliyorsunuz.

Vodafone geçtiniz ve bu tarifeyi seçtiniz ve değiştirme şansınızın olmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, istediğiniz zaman tarife değişikliği de yapabiliyorsunuz. Bu arada WhatsApp kullanımı da bedava internet sayesinde sınırsız bir şekilde kullanılıyor. İstediğiniz gibi dosya, konum ya da fotoğraf hatta video paylaşabilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

Saçma Güzel Online S-M-L Paketlerinin Özellikleri Nelerdir?

Saçma Güzel Online S Paketi için herhangi bir taahhüt sunulmadığı taktirde aylık 39 TL bir ücrete tabi olarak her yöne 750 dakika konuşma, 100 SMS ve 10 GB internet pakete dahildir. 5 GB bedava internet seçeceğiniz herhangi bir Spotify Müzik Paketi, Gramer Video ya da Instagram kullanımı için olmakla birlikte ay içinde bir kez de o paketlerde değişiklik yapma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca kotanızdan düşmeden WhatsApp ile sınırsız görüşmede yapabilirsiniz.

Saçma Güzel Online M Paketi için taahhüt yapılmadığı sürece aylık kullanım ücreti 45 TL olmakla birlikte, her yöne 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve 14 GB internet paket içinde aboneler için sunulmaktadır. Ayrıca Saçma Güzel Online S paketinde olduğu gibi WhatsApp sınırsızdır. 7 GB bedava internet Spotify Müzik Paketi, Gramer Video ya da Instagram kullanımı içindir ve ay içerisinde paketlerde değişiklik yapılabilir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

Saçma Güzel Online L Paketi için kontrat yapılmadığı sürece aylık kullanım ücreti 59 TL ve her yöne 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve 20 GB internet paket içinde aboneler için sunulmaktadır. Ayrıca Saçma Güzel Online S ve M paketlerinde olduğu gibi WhatsApp sınırsızdır. 10 GB bedava internet Spotify Müzik Paketi, Gramer Video ya da Instagram kullanımı için olmakla birlikte sadece biri seçilebilir ve ay içerisinde bir kez olmak üzere paketlerde değişiklik yapılabilir.

Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

Saçma Güzel Online S-M-L Paketleri Nasıl Yapılır?

Saçma Güzel S-M ya da L paketlerinden birine geçmek isteyen kullanıcılar, tarifeye numara taşıma yoluyla geçiş yapabilecekleri gibi yeni hat alımı ya da Vodafone faturasız tarifelerinden geçiş yapabilmektedir. Kampanya 25 yaş ve altı müşteriler için geçerli olmakla birlikte, akrabalığı ispatlanması durumunda 25 yaş altı bir akraba kullanılarak da paketlerden herhangi birine geçiş yapılabilir. Bir abone sadece 1 tane Gençlik/Online tarifelerinden birinden faydalanabilir ve referans yoluyla abonelik tarifelere yapılamaz. Ayrıca tarifede kalan kullanım sürelerini öğrenmek isterseniz ‘’OZET’’ yazdıktan sonra SMS olarak 7000’e gönderebilirsiniz. Paketlerinizin bitmesi durumunda Vodafone tarafından bilgilendirme mesajı da gönderilmektedir.

24 ay boyunca tarife değişiklikleri yapmadıkları sürece aboneler video, müzik ya da sosyal paketlerden birini seçerek bedava internet kullanma şansına sahip olurlar. Seçilen paketler arasında da ayda bir kez olmak üzere değişiklik yapılabilmektedir.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu