Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020 yılı başlayan bir kampanya olmakla birlikte kullanıcılar ankete katılarak 3 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilmektedir. 2020 kampanyalarına ekleyerek bedava internet kampanyaları arasına alan Vodafone, abonelerinin memnun etmeye çalışırken, biraz olsun eğlenmelerini de sağlamaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Nedir?

Vodafone Seviyorum İnterneti, bir test olmakla birlikte abonelerine 3 GB bedava internet paketi kazandırmaktadır. Vodafone aboneleri için sunulmuş bir kampanya olmakla birlikte test olarak hazırlanmış bir kampanyadır ve nasıl bir internet kişiliklerine sahip olduklarına dair bilgi sahibi olurken, eğlenebilirler. Üstelik test çözüldükten sonra 3 GB bedava internet kazanma şansına da sahip olabilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Ne İşe Yarar?

Vodafone yenilikleri ile dikkat çekerken son zamanların en çok ilgi gören kampanyası Vodafone Seviyorum İnterneti uygulaması sayesinde internet sorununa çözüm bulurken; yapılan test sonucunda 24 saat içerisinde kullanabileceğiniz 3GB bedava internet kazanabileceğiniz gibi 5 yıl boyunca kullanabileceğiniz 1 TB kazanma fırsatı da sunmaktadır. Üstelik 5 yıllık olarak kazanılmış olan 1 TB sadece Vodafone hatlar üzerinden değil diğer operatörler üzerinden de kullanılma imkanı sahip bir şekilde aboneye sunuluyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Nasıl Kullanılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası ile aboneler 3 GB bedava internet kazanırken ‘’Vodafone Seviyorum İnterneti’’ sayfasına giriş yaparak ankete giriş yapabilmek için ilk basamağı geçmiş oluyorlar. Anket sayfasına ulaşım sağladıktan sonra internet kazanmak adına anket içerisindeki soruları cevaplandırmaları üzerine ankete devam edip etmek istemediğiniz sorularak 3 GB Vodafone bedava internet paketi teklifi sunularak abone numarasını giriş yaparak gelen doğrulama SMS kodunu giriş yaptıktan sonra anketin geri kalan bölümüne devam edebiliyorlar. Anketi bitirmeleri üzerine Vodafone GSM operatörü tarafından ‘’Vodafone Seviyorum İnterneti’’ kapsamında hattınıza hemen 3 GB bedava internet paketi yüklenmektedir.

Ayrıca her bir abone Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına sadece 1 kez katılabilmektedir ve bu test Vodafone tarafından hazırlanmış güvenilir bir test olmakla birlikte bilgi paylaşımı gibi bir işlem söz konusu değildir.

Ankete tekrar katılarak 1 TB internet şansını yakalamak için tekrar katılan abonelere günlük kullanım için sunulan 3 GB bedava internet paketi hediye edilmemektedir.

Yarışmanın asıl amacı da yarışma sayfasının alt tarafında 5 yıl geçerli 1 TB internet kazanmak adına ankete verilen cevaplar Türkiye’nin dijitalleşme haritasının çıkarılması adına Vodafone tarafından kullanılacağı da belirtilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Çekiliş Sonuçları 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti çekiliş sonuçları 2020 yılı için site üzerinden açıklanmaktadır ve asıl kazanan dışında bir de yedek kişi belirlenmektedir. Yarışma sayfası üzerinde sağ alt bölümde kazanan kişilerin isimleri açıklanmaktadır.

Vodafone müşteri hizmetleri iletişim bilgileri için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone fatura aşım iadesi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hilesi

Vodafone Seviyorum İnterneti uygulaması şeffaf bir uygulama olmakla birlikte bir abone 3 GB bedava interneti kazanmak adına katılım bir kez sağlanmakta olup, herhangi bir Vodafone Seviyorum İnterneti hilesi bulunmamaktadır.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Ekim 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Kaç Kere Yapılır?

3 GB bedava internet kazanmaları için aboneleri adına düzenlenmiş olup, Vodafone tarafından hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyaya Vodafone aboneleri katılabildiği gibi diğer GSM operatörlerinin de katılma şansı bulunmaktadır.

Test üzerinde bulunan soruları cevaplayan aboneler 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip olurken, bu kapsamda testteki soruları çözen aboneler aynı zamanda 5 yıllık 1 TB internet kazanmak adına da çekilişe katılma şansına da sahip olmaktadırlar. Teste başladığı zaman abone isterse testi yarıda bırakabilir ama bedava internet kazanma şansını kaybetmiş olur. Aynı zamanda internet kişilik sonucunu öğrenmek isteyen aboneler bu bölüme katılarak da testi yarım bırakabilir. Kısaca Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB bedava internet kazan testini abone istediği zaman sonlandırabilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi’ne katılım sonucunda kazanılan 3 GB bedava internet paketi kullanım hakkı 1 günlük olup, kullanılmayan haklar otomatik olarak silinecektir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi’ne farklı GSM operatörlerinden de katılım sağlanabilmektedir ve hediye kazanma şansına sahip olan aboneler Vodafone’lu olmaları durumunda 3 GB bedava internet paketini 1 ay boyunca rahatlıkla kullanabilirler.

Son olarak Vodafone Seviyorum İnterneti Testi’ne katılım için abonelerin her hat başına bir kez katılma hakkı bulunmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Seviyorum İnternet Testi kazanılan 1 TB hediyesi 5 sene geçerli olmak üzere düzenlenmiş bir kampanya olmakla birlikte teste katılım süresi 01.05.2019 tarihi itibarıyla sona ermiştir. Sonuçlarda 06.05.2019 tarihi itibarıyla kazanan abonelerini ismi Vodafone Seviyorum Testi sitesi üzerinden duyurulmuştur. Ama aboneler tarafından kampanyanın yenilenmesi adına yoğun bir talep bulunmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli mi?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ücretsiz bir uygulama olup, amaç abonelerine bedava internet paketi kazandırmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi’nin bütün işlemleri adım olarak tanımlandıktan sonra 3 GB Vodafone bedava internet paketi ücretsiz olarak hattınıza yüklenecektir. Sadece burada dikkat edilmesi gereken ise, hattınızı girdikten sonra gönderilecek olan kodun ilgili alana girilmesi gerekmektedir.

Vodafone müşteri hizmetleri iletişim bilgileri için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone fatura aşım iadesi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Yap

Vodafone Seviyorum İnterneti Testini yapmak için bazı sorulara cevap verilmesi gerekmektedir ki soruların doğru ya da yanlış bir cevabı bulunmamaktadır. Kısaca sorulan sorulardan bahsetmek gerekirse;

 • İnternet ile aran nasıl?
 • Gün içerisinde ne kadar sıklıkta internet kullanmaktasın?
 • İnternet kullanımı ile ilgili olan ve sana en çok uyan 2 şıkkı seçebilir misin?
 • İnternet kişiliğini öğrenmek ister misin? Gibi başlıklar altında sorular düzenlenmiştir ve internet kişiliğiniz hakkında bilgi sahibi olduktan sonra teste 4 dakika kadar devam etmeniz durumunda 3 GB Vodafone bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediyeleri 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti hediyeleri 2020 yılı için dağıtılmış olmakla birlikte kampanyanın yenilenip yenilenmeyeceğine dair henüz bir açıklama bulunmamaktadır. Katılım sağlayan kişilere teste cevap vererek 3 GB bedava internet paketi kazanırken, çekiliş sonucunda da 1 kişi 5 yıl boyunca kullanabileceği 1 TB internet paketi kazanmaktadır. Ayrıca diğer GSM operatörlerinden teste katılan abonelere Vodafone’lu olmaları durumunda 1 ay boyunca kullanabilecekleri 3 GB bedava internet paketi hediye edilecektir.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

104 Yorum

 1. Gerçekten mükemmel bir durum tebrik ederim müşteri memnuniyetiniz için her zaman her yerde vodafone?

 2. Gerçekten iyiki varsınız. Aradigim çok seyi burada bulabilmek cok güzel ve çok yardımcı yazılar var, böyle bir sitenin yapiminda emegi geçen herkese sevgiler ve saygılar ??

  1. Vodafone çok seviyorum çok işime yarıyor herkese tavsiye ederim çokk mükemmel kampanya ????

 3. Bence uzaktan eğitim öğrencileri olumsuz etkileyecek . Çünkü herkes kendi öğretmen inden anlamaya başlamıştır öğrencilerin düzeni bozuldu

 4. Vodafone i çok sevdim. İyiki varsınız .Değerli vodafone seni çok seviyorum iyiki varsın sağlıcakla kal.

 5. 1-super hızlı internet
  2-kesintisiz konuşma
  3-yillardir kullandığım tek vodofone hepde vodofone ılıcak

 6. vodafone bazen bunun gibi süprizler yapabiliyor.
  elinize sağlık.
  İyiki Vodafone luyum??

 7. Vodafone Kampanyalarına bayılıyoru. Diger operatorlere gore bence harika . herkese tavsiye ederm

 8. Çok güzel herkes vodafoneli olmalı türkiyeye öneriyorum çok teşekkür ediyorum

 9. 7 yıldır vodafone kullanıyorum..
  Çok memnunum.. Her yerde çekiyor..
  Vodafone Yanımda ❤

 10. mükemmel vodafoneden çok memnunum çekim kalitesi süper…ve paketlerinim fiyatlarıda gayet cazıp

 11. inşallah veriyordudur daha denemedim neyse geçen 2019 unkimi yapmıştım olmuştu buda olur

 12. Selamın aleyküm öncelikle Vodafone farklı bir operatör çok güzel ve Uygun tarifleri ile ilgi kaynağı oluyor bu yüzden Vodafone yanımızda

 13. Vodafone ne olur daha çok ınternet verin bide aylık haftalık olsun öyle bi günlük iki günlük değil lütfen????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu