Turkcell Bedava İnternet 2020

Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Bedava İnternet

Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Bedava İnternet

Yeni yıl başta olmak üzere birçok özel günü unutmayan GSM operatörleri, 2020 yılına girerken abonelerini memnun etmek adına hediyeler dağıtacak. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell’den yılbaşı hediyesi olarak konuşma ve SMS paketlerine ilave olarak internet paketleri de hediye edilecek olup, hediyelerden nasıl faydalanacağınıza dair bilgiler sizinle yazımızda paylaşılacaktır.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

2020 yılına girerken Türkiye’nin en çok tercih edilen ikinci GSM operatörü Vodafone, abonelerini hediyeleri ile memnun edeceğe benziyor. Milyonlarca abonesi bulunan Vodafone, 2020 yılına girerken abonelerine 500 dakika konuşma ve 500 SMS paketi ile birlikte 1 GB bedava internet hediye ederken, hediyeleri almak için herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan Tüm Vodafone abonelerine hediyeler otomatik olarak yüklenecektir. Hediyelerin kullanım süresi 24 saat olmakla birlikte, hattınıza yükleme yapıldıktan sonra kullanım süreniz başlayacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Türk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Her sene olduğu gibi 2020 yılına girerken de abonelerini unutmayan Türk Telekom, abonelerinin rahat paylaşımlar yapabilmesini sağlamak için 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi hediye ediyor. Sadece yılbaşı akşamı kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenecek olup, sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca 1 GB bedavada internet paketi faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olmanıza bakılmaksızın tüm abonelere yüklenecektir.

Bununla yetinmeyen Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olan abonelerine 28 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020 tarihleri arasında Türk Telekom uygulaması olan ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden giriş yapmaları halinde 20 GB internet paketini 20 TL’ye sunmaktadır. Haftalık kullanım için sunulan paketi almak için sadece Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’e giriş yapılarak satın alma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Eylül 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörü Turkcell, 2020 yılına girilecek olan yılbaşı akşamı için abonelerine 500 dakika konuşma, 100 SMS ve 1 GB bedava internet hediye ederken; hediyeler gece yarısı faturalı ve hazırkart abonelerine otomatik olarak yüklenecektir. Hediyeleriniz yüklenildikten sonra kullanım süreniz başlayacak olup, 24 saat sonra kullanım süreniz sona erecektir.

Ayrıca Turkcell, ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını indirerek giriş yapan abonelerine indirimli fiyatlarla yeni yıl için cihaz satışı yapmaktadır.

Yorum Yap, Bedava İnternet Hediyeni Kap

Sayfanızın en alt kısmında yer alan ‘’Yorum Yapma’’ bölümünden yorum yaparak, fikirlerinizi en az 3 cümle olarak iletmeniz durumunda tarafımızdan bedava internet taktiği paylaşılacak olup, bu nedenle iletişim bilgilerinizin doğru girilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı