Turkcell Bedava İnternet 2020

Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Hediyesi

Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Hediyesi

Her yıl olduğu gibi bu sene de Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yeni yıla giriş hediyesi olarak bedava internet veriyor. Bedava internet hediyesinden nasıl yararlanacağınızı detaylı olarak aşağıda iletiyoruz.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone, 2020 yılına yine adına yakışır bir hediyeyi abonelerine sunuyor. Vodafone milyonlarca abonesine 2020 yılbaşına özel olarak 1 GB bedava internet, 500 dk. her yöne konuşma ve 500 SMS hediye ediyor. Bu hediyelerden yararlanmak için ise hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. 1 Ocak 2020 tarihinde faturalı ya da faturasız tüm hatlara otomatik olarak yüklenecek.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Aralık 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Hediyeyi kullanım süreniz ise 24 saattir. Vodafone yılbaşı hediyeniz hattınıza otomatik olarak yüklendikten sonra 24 saatlik kullanım süreniz başlamaktadır.

Vodafone, Türk Telekom, Turkcell’den Yılbaşı Hediyesi

Türk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom her sene olduğu gibi bu senede abonelerini unutmuyor. Milyonlarca abonesinin yeni yıla mutlu bir şekilde girmesini hedefleyen Türk Telekom, 1 GB bedava internet veriyor. Sadece yılbaşında kullanabileceğiniz 1 GB bedava internetten yararlanmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor. Faturalı ve faturasız tüm abonelere, 1 GB bedava internet otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom yeni yıl hediyesi olarak sadece 1 GB bedava internet vermiyor. Ayrıca faturasız hat abonelerine 28 Aralık – 1 Ocak 2020 tarihleri arasında ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapan herkese haftalık 20 GB interneti 20 TL’den vermektedir. Bunun için Türk Telekom Online işlemler Uygulaması’na giriş yaparak bu paketi satın almanız gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell, 2020 yılına özel milyonlarca abonesine çeşitli hediye ve kampanyalar sağlıyor. Turkcell 2020 yılbaşı hediyesi olarak tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine 1 GB internet, 500 dk. her yöne konuşma ve 100 SMS veriyor. Yılbaşı hediyeniz, 1 Ocak 2020 saat 00:00 itibari ile abonelerine yüklenmeye başlanacaktır. Hediye internet, dakika ve SMS hattınıza yüklendikten sonra 24 saatlik kullanım süreniz başlayacaktır.

Turkcell yeni yıl hediyelerine ek olarak sayısız kampanya da sunmaktadır. Online mağazaya girerek Turkcell’in milyonlarca abonesine özel olarak sunmuş olduğu indirimli fiyatları görebileceksiniz.

Yorum Yap, Bedava İnternet Hediyeni Kap

Sayfamızın alt bölümünde yer alan yorum yapma bölümünden, değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile ileten tüm ziyaretçilerimize bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim bilgilerini doğru giriniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı