Haberler

Medyumlar Hakkında

Medyumlar Hakkında

Medyumluk pratikleri arasında ruh çağırma seansları önemli bir yer tutar. Bu seanslar, genellikle bir grup insanın katılımıyla gerçekleştirilir ve medyum, öteki dünyadan ruhları çağırarak onlarla iletişim kurmaya çalışır. Bu tür seanslar, katılımcılara ölen yakınlarıyla iletişim kurma ve onlardan kalan son mesajları alma fırsatı sunar.

Medyumlar aynı zamanda rehberlik ve danışmanlık hizmeti de sunarlar. Kişisel sorunlar, kariyer seçimleri, ilişkiler ve hayatın diğer alanlarıyla ilgili kararlar alırken, medyumlar ruhsal düzeyde rehberlik ederek, kişilere yol gösterir. Bu tür rehberlikler, genellikle medyumun öteki dünyadan aldığı iddia edilen mesajlara dayanır.

Gelecekle ilgili tahminlerde bulunmak da medyumların önemli bir işlevi olarak görülür. Bazı medyumlar, gelecek hakkında belirli tahminler yaparak, kişilere önemli kararlarında yardımcı olur. Bu tahminler, genellikle kişisel meseleler, finansal kararlar veya sağlıkla ilgili konular üzerine yoğunlaşır.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Diyarbakır'ın Kalbindeki Haber Kaynağı: Diyarbakır Yerel Haber Sitesi

 

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu