Bimcell Bedava İnternet

BİMCell Bedava İnternet Paketi 2023

Abone sayısını gün geçtikçe artırmayı başaran BİMCell, kazandığı aboneleri memnun etmek adına cazip kampanyalar düzenleyerek BİMCell bedava internet paketi 2023 kampanyaları düzenlemektedir. Bu konuda da bilgi sahibi olmak isten BİMCell aboneleri sık sık araştırma yaparak bedava internet kampanyaları arayışı içerisindedir. Siz de bedava internet paketleri kazanmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek BİMCell bedava internet paketleri kazanabilir ve anında hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMCell Bedava İnternet Paketi 2023 Nedir?

BİMCell bedava internet paketi 2023 yılında aboneleri için ücretsiz internet paketi sunarken, abone sayısını da artırmayı hedeflemektedir. Uygun fiyatları ile abonelerini memnun eden BİMCell bir de üzerine ücretsiz internet kampanyaları eklerken, düzenlediği kampanyalara da katılım koşullarını da kolaylaştırmaktadır.

BİMCell Bedava İnternet Paketi

BİMCell Bedava İnternet Paketi 2023 Nasıl Yapılır?

Özellikle yeni abonelere yönelik BİMCELL bedava internet paketi kampanyaları ile dikkat çeken BİMCell, yeni hat alan kullanıcıları için 4 GB internet ile birlikte 250 dakika ve 250 SMS paketi hediye ederken, internet paketi kullanım süresini aylık olarak sunmaktadır. Bunun için BİM Mağazaları’na giderek kimliğiniz ile birlikte 50 TL bir ödeme yaparak hediyelerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca yeni hat alan aboneler dışında numaralarını BİMCell’e taşıyan abonelerine de kampanyalar BİMCell,  4 GB BİMCell bedava internet paketi ile abonelerini memnun etmektedir.

BİMCell Bedava İnternet Hilesi 2023

BİMCell bedava internet hilesi 2023 arayışı içerisindeyseniz, internet servis sağlayıcılarını kullanabilir ama güvenilir bir şekilde hizmet almak istiyorsanız, ücretsiz tekliflerin ilk web bağlantınız olarak kullanılması tavsiye edilmez. Ama BİMCell bedava internet kullanımı için acil durumlarda tercih edilebilir.

Kullanabileceğiniz internet servis sağlayıcıları için bir liste vermek gerekirse, aşağıdaki programlardan birini kullanabilirsiniz.

  • NetZero Ücretsiz İnternet
  • Ücretsiz WiFi Noktaları
  • net
  • Tüm Ücretsiz ISS’ler
  • Juno
  • SafeLink
  • com

Netzero ve Juno kullanarak ayda 10 saate kadar ücretsiz internet hizmeti sunan ISS’ler olarak internet paketi harcamandan rahatlıkla internet kullanabilirsiniz. Oyun oynamayı seviyorsanız ve hızlı bir internet bağlantısı istiyorsanız, tercih edebilirsiniz.

BİMCell Bedava İnternet Paketi

BİMCell Bedava İnternet Uygulaması 2023

BİMCell mobil iletişim sektörüne adım attıktan sonra sürekli yaptığı yatırımlarla kendini geliştirmeye çalışırken, BİMCell bedava internet uygulaması 2023 kampanyaları ile de abonelerini memnun etmeye çalışmaktadır. Özellikle gençler tarafından uygun fiyatları yüzden tercih edilen BİMCell için en çok tercih edilen internet paketleri ise;

  • Dost 2 GB Paketi olarak 2 GB İnternet 600 konuşma dakika ve 600 SMS paketini 19 TL’ye sunulmaktadır.
  • Dost 5 GB Paketi olarak 5 GB İnternet 750 konuşma dakika ve 750 SMS paketini 29 TL’ye sunulmaktadır.
  • Dost 5 GB Paketi olarak 10 GB İnternet 1000 konuşma dakika ve 1000 SMS paketini 39 TL’ye sunulmaktadır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 2 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

1.3/5 - (3 votes)

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu