Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Tam Destek Paketi 2023

Turkcell Tam Destek Paketi Nedir?

Turkcell Tam Destek Paketi, Turkcell tarafından sunulan bir pakettir. Bu paket, özellikle iş kaybı yaşayan veya gelir kaybına uğrayan müşterilere destek olmak amacıyla tasarlanmıştır. Tam Destek Paketi, müşterilere uygun fiyatlı bir internet, konuşma ve mesajlaşma imkanı sunmaktadır.

Tam Destek Paketi kapsamında müşterilere 4 hafta boyunca geçerli olan 7 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS hakkı verilmektedir. Bu paket, müşterilerin günlük iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Tam Destek Paketi’nden yararlanmak için müşterilerin Dijital Operatör üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. İş kaybı yaşayan veya gelir kaybına uğrayan müşteriler, belirli koşulları sağladıklarında bu paketi satın alabilirler. Paketin detayları ve başvuru süreci Turkcell tarafından belirlenir ve müşterilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Turkcell Tam Destek Paketi, müşterilere ekonomik destek sağlayarak iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olan bir pakettir. Müşteriler, bu paket sayesinde uygun fiyatlı internet, konuşma ve mesajlaşma imkanlarından faydalanabilirler.

Turkcell Tam Destek Paketi 2023

Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell, corona virüs salgını nedeniyle işsiz kalan ve iş yeri kapanan kişilere destek olmak amacıyla Tam Destek Kampanyası düzenlemiştir. Bu kampanya kapsamında, 6 ay boyunca geçerli olan 9 TL karşılığında 4 hafta süreyle kullanabileceğiniz 7 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS içeren Tam Destek Paketi sunulmaktadır. Bu paketten yararlanmak için müşterilerin Dijital Operatör üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Eğer iş kaybı yaşayan veya gelir kaybına uğrayan bir bireyseniz, 9 TL karşılığında 7 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS içeren bu paketi satın alabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız aboneler bu kampanyadan faydalanabilir. Başvuruları yapmak için müşterilerin Dijital Operatör üzerinden yardım menüsüne girerek, “Talep İlet” kategorisinde bulunan “Tam Destek Kampanyasına Başvur” seçeneğini seçmeleri gerekmektedir.

Turkcell Tam Destek Kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki koşulları sağlamak gerekmektedir:

  • Eksik gün nedeni: Mart 2023 veya Nisan 2023 aylarında eksik gün nedeni kodu olarak 18, 21, 27, 28 veya 29 girilmiş olan müşteriler.
  • İşten çıkış nedeni: Mart 2020 sonrası bir tarihte işten çıkış nedeni olarak 5, 15 veya 17 kodlarından biri girilmiş olan müşteriler. Kampanyaya sadece hattın yasal sahibi olan müşteriler başvurabilir.
Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Bu kampanyaya uygun olan tüm müşteriler başvuruda bulunabilir. Ayrıca, Tam Destek Paketi’ni satın almak için “Tam Destek Paketi” yazıp 2200 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

 

Turkcell Tam Destek Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Tam Destek paketinden yararlanmak için özel bir şart aranmamaktadır. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Tam Destek paketini iki farklı yöntem ile iptal edilir. İlk yöntem Turkcell müşteri hizmetlerini aramaktır. İkinci yöntem ise cep telefonun SMS yani Mesajlar kısmına girerek IPTAL TAM DESTEK yazdıktan sonra 2200’a yollamaktır. Bu işlemden sonra Turkcell Tam Destek paketiniz iptal olmaktadır.

Turkcell Tam Destek Paketi Kalan Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell Tam Destek paketindeki kalan bakiyeleri sorgulamak mümkündür. Kalan bakiye sorgulama işlemi için cep telefonunuzun SMS yani Mesajlar bölümüne giriş yaptıktan sonra KALAN yazarak 2200’a göndermek gerekir. İşlem sonrasında sizlere kalan bakiyeleriniz ile ilgili olarak SMS gönderilecektir.

Turkcell Tam Destek Paketi Özellikleri Nelerdir?

Turkcell tam destek paketi özellikleri Turkcell tarafından şu şekilde açıklanmıştır:
1. Turkcell tam destek paketini tüm bireysel faturalı ve faturasız hat sahipleri ile kurumsal hat sahipleri kullanabilir.
2. Turkcell tam destek paketi aylık 12 TL ücretlidir ve iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.
3. Tam destek paketi ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için 1 Kb’dır.
4. Tam destek paketinin faydaları bitmesi veya paket kullanım süresinin sona ermesi durumunda, müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
5. Tam destek paketine başvurular SMS yoluyla yapılmaktadır. Başvuru SMS sistemi ücretsizdir.
Turkcell tam destek paketi, bireysel ve kurumsal hat sahiplerine yönelik sunulan bir pakettir. Bu paketin aylık ücreti 12 TL’dir ve sürekli yenilenmektedir. Paketten yararlanmak isteyen müşteriler, SMS yoluyla başvuruda bulunabilirler. Paketin faydaları, kullanım süresi ve ücretlendirme periyodu Turkcell tarafından belirlenen koşullara tabidir.

5/5 - (7 votes)

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu