Yaşam

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları, Rolleri ve Konusu

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları ve rollerini içeriğimizin devamında sizlerle paylaştık.

Kanal D ekranlarında her hafta Pazartesi günü izleyicisi ile buluşan Zalim İstanbul dizisi gerek  konusu, gerekse oyuncu kadrosu ile seyirciler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmiş ve günümüzde de hala büyük bir ilgi görmektedir.

Zalim İstanbul dizisinin oyuncuları, dizinin çekildiği yer ve dizinin konusu hala pek çok kişi için merak konusu olmaktadır. Zalim İstanbul dizisi ekranlarda seyirci karşısına çıktığı ilk günden bu yana  izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla takip edilmektedir. Aşağıda diziye dair tüm detaylara erişebilirsiniz.

Zalim İstanbul dizisi ilk olarak 1 Nisan 2019 tarihinde seyirci ile buluşmuştur. Dizinin yönetmenleri Cevdet Mercan (1-25 bölüm), Gökçen Usta (26-32 bölüm), Şenol Sönmez (33-39 bölüm) den oluşmaktadır. Dizinin senaristleri:  Aysun Erdoğan (26-39), Seda Çakır Avunduk (26-39), Tunus Tașçı (26-27), Özlem Tasağal Yakıçı (29-39), Baykut Badem (33-35).

Vatanım Sensin, Sırma Yanık’ın yazmış olduğu öyküden uyarlanmış drama türünde bir dizidir.

Dizi toplamda 2 sezon boyunca Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmuştur.  Vatanım Sensin dizisinin son bölümü 22 Haziran 2020 tarihinde yayınlanmış ve sonrasında da ekranlardan çekilmiştir.

Zalim İstanbul Dizisi Konusu

Zalim İstanbul dizisi 1 Nisan 2019 tarihinde “Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir” şeklinde bir slogan ile Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmuştur.

Dizide olayların başlangıcı köken olarak Artvinli ve zengin olan bir iş adamı Agah Karaçay’ın yeğeni Nedim için memleketi Artvin’den temiz süt emmiş bir gelin getirmek istemesi ile başlar. Dizide baş karakterlerden olan Agah Karaçay oldukça zengin bir iş adamıdır. Agah Karaçay’ın maddi olarak her türlü güce olmasına rağmen biricik yeğeni Nedim tekerlekli sandalyeye mahkum olması hayatının en büyük zorluğudur.

Artvinli iş adamı Agah Bey tam bir İstanbul hanımefendisi olan ve oldukça havalı bir tarza sahip Şeniz Hanım ile evlidir. Agah Bey ve Şeniz Hanım’ın tek bir evlatları vardır ve o da yurtdışında eğitim görmektedir. Agah Beyin engelli olan yeğeni Nedim, amcası ve yengesi ile kalmaktadır. Engeli olan Nedim’in evdeki varlığı yengesi Şeniz Hanım’ı oldukça rahatsız etmektedir. Nedim evde istenmediğini hissederek kendini sığıntı hissetmektedir.

Dizide olaylar  Seher’in çocukları ile Agah beyin boğaz manzaralı yalısında işe başlaması ile gelişir. Seher ve çocukları yalının müştemilatında yaşamını sürdürmektedir.

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları, Rolleri ve Konusu

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Nelerdir?

Oyuncu Karakter
Deniz Uğur Seher Yılmaz
Mehmet Ozan Dolunay Cenk Karaçay
Simay Barlas Damla Karaçay Yılmaz
Berker Güven Nedim Karaçay
Sera Kutlubey Cemre Yılmaz Karaçay
İdris Nebi Taşkan Civan Yılmaz
Ayşen Sezerel Neriman Yılmaz
Gamze Demirbilek Nurten

Zalim İstanbul Dizisi Kaç Sezon?

Zalim İstanbul, Zengin bir işadamının engelli yeğeni olan Nedim’in hayatını ve yaşadığı zorlukları ekran karşısına yansıtan bir Türk televizyon dizisidir. Dizi toplamda iki sezondan oluşmaktadır.

Dizinin ilk sezonu 1 Nisan 2019 tarihinde başlamış ve 27 Mayıs 2019 tarihinde sezon finaline girmiştir.

Dizinin ilk sezonu 9 Eylül 2019 tarihinde başlamış ve 22 Haziran 2020 tarihinde sezon finaline girmiştir.

Zalim İstanbul Dizisi Kaç Bölüm?

Zalim İstanbul dizisi ekran karşısına çıktığı ilk günden bu yana seyirci tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. Dizi toplamda 39 bölümden oluşmaktadır ve dizinin her bir bölümü toplamda 120 dakika sürmektedir.

Dizinin ilk sezonu 1 Nisan 2019 tarihinde başlamış ve 27 Mayıs 2019 tarihinde sezon finaline girmiştir. Dizinin ilk sezonu toplamda 9 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin ilk sezonu 9 Eylül 2019 tarihinde başlamış ve 22 Haziran 2020 tarihinde sezon finaline girmiştir. Dizinin ikinci sezonu toplamda 30 bölümden oluşmaktadır.

Zalim İstanbul Dizisi Nereden İzlenir?

Zalim İstanbul dizisi 1 Nisan 2019 – 22 Haziran 2020 tarihleri arasında Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmıştır. Dizi 39. bölümünü yayınlayarak final yapmıştır.

Zalim İstanbul dizisi günümüzde herhangi bir televizyon kanalında güncel bir şekilde yeni bölümleri yayınlanmamaktadır.

Zalim İstanbul dizisi televizyonda yayınlandığı dönemlerde seyirci tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Dizi televizyonda hala yayınlanmasa da pek çok kişi diziyi severek izlemektedir. Bunun için de Kanal D’nin internet sitesinden yararlanmaktadırlar. Eğer Zalim İstanbul dizisinin tüm bölümlerine eksiksiz ulaşmak istiyorsanız Kanal D’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları, Rolleri ve Konusu

Zalim İstanbul Dizisi Nerede Çekildi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Zalim İstanbul dizisinin  ilk bölümleri Hatay’da çekilmiştir. Çekimler için Hatay’ın Yayladağ ilçesine bağlı olan Şenköy mahallesi tercih edilmiştir. Dizinin daha sonraki bölümlerinin çekimi için İstanbul tercih edilmiştir. Dizinin İstanbul’daki çekimleri için çoğunlukla Üsküdar Kuzguncuk’ tercih edilmiştir.

Zalim İstanbul Dizisi Hangi Kanalda?

Zalim İstanbul dizisi ilk yayınlandığında Kanal D ekranlarında 1 Nisan 2019 tarihinde seyirci ile buluşmuştur. Dizi iki sezon boyunca da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam etmiştir.

Zalim İstanbul dizisinin 22 Haziran 2020 tarihinde final bölümü  Kanal D ekranlarında yayınlanmış ve dizi ekrandan kaldırılmıştır.

Kanal D’nin internet sitesi üzerinden Zalim İstanbul dizisinin tüm bölümlerine erişebilirsiniz.

Zalim İstanbul Bitti mi?

Evet, Zalim İstanbul dizisi 9 Haziran 2021 tarihinde final yaparak sona erdi. Dizi, 2 sezon boyunca yayınlandı ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edildi. Dizinin finali, izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü ve sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

Zalim İstanbul Dizisi Nerede Çekildi?

Zalim İstanbul dizisi, 2018 yılının sonlarında çekimlerine başlandı. İlk bölümü ise 1 Mart 2019 tarihinde yayınlandı. Dizi, 2 sezon boyunca devam etti ve 9 Haziran 2021 tarihinde final yaparak sona erdi. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen dizi, Türkiye’de ve yurt dışında büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edildi.

Zalim Istanbul 2 1

Zalim İstanbul Final Bölümünde Neler Oldu?

Zalim İstanbul dizisi final bölümü oldukça heyecanlı geçti ve birçok olayın çözüme kavuştuğu bir bölümdü. İşte Zalim İstanbul’un final bölümünde yaşananlar:

  • Cemre, kızını geri almak için Agah’ın peşine düştü. Ancak Agah, ona kızının öldüğünü söyledi.
  • Cemre’nin kızı gerçekten ölmüş müydü? Aslı, gerçeği öğrenmek için kendi hayatını riske atarak Agah’ın yanına gitti.
  • Agah, Cemre’nin kızının aslında hayatta olduğunu itiraf etti. Kızı Cansev’i Cemre’nin kayınvalidesi Nurgül’e vermişti.
  • Cemre, kızını geri almak için Nurgül ile görüştü. Nurgül, kızını geri vereceğini söyledi ancak bunun karşılığında Cemre’nin kendi hayatını feda etmesini istedi.
  • Cemre, Nurgül’ün oyununu bozmak için plan yaptı ve onun kızını geri vermesini sağladı. Ancak bu plan Cemre’nin hayatına mal oldu ve Cemre veda etti.
  • Final bölümünde, Ebru ve Oktay’ın evlenmesi, Nedim ve Şeniz’in barışması, İpek ve Alihan’ın ayrılığı gibi olaylar da yaşandı.

Zalim İstanbul’un final bölümü oldukça etkileyiciydi ve izleyicileri duygulandırdı.

Zalim İstanbul Cemre Kiminle Evlendi?

Zalim İstanbul dizisinde Cemre, Oktay ile evlendi. Cemre’nin bir dönem İstanbul’dan kaçarak gittiği Amerika’da tanıştığı Oktay, onun hayatında önemli bir yer edinmişti. Ancak Cemre, geri döndüğünde eski sevgilisi Alihan ile yeniden bir araya gelmişti. Daha sonra ise Cemre, Oktay’ın yardımıyla kızı Cansev’i buldu ve bu olaylar arasında Cemre ve Oktay birbirlerine aşık oldular. Cemre ve Oktay’ın evliliği, dizinin final bölümünde gerçekleşti.
Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları, Rolleri ve Konusu

Zalim İstanbul Şeniz Ölüyor mu?

Zalim İstanbul dizisinde Şeniz’in ölüp ölmediği final bölümünde net bir şekilde belirtilmedi. Ancak Şeniz, final bölümünde bir trafik kazası geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Hastanede, Nedim ile konuştu ve barıştı. Daha sonra ise Şeniz’in durumu ile ilgili bir sahne gösterilmedi. Bu nedenle, Şeniz’in ölüp ölmediği konusu belirsiz kaldı ve izleyiciler arasında bu konuda farklı spekülasyonlar yapıldı.

Zalim İstanbul Cemre Şu An Ne Yapıyor?

Zalim İstanbul dizisinin karakteri olan Cemre şu anda bir dizi ya da filmde yer almamaktadır. Ancak, Ceren Yılmaz isimli oyuncu, Zalim İstanbul dizisi sona erdikten sonra birkaç reklam filminde yer almıştır. Ayrıca, sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderilerle takipçilerine hayatındaki güncel gelişmeleri paylaşmaya devam etmektedir.

Zalim İstanbul Dizisi Kaç Bölüm Oynadı?

Zalim İstanbul dizisi, toplamda 81 bölüm sürdü. İlk bölümü 1 Mart 2019’da yayınlanan dizi, 11 Mart 2021 tarihinde final yaparak ekranlara veda etti.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu