Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Önceki yıllarda AVEA ve TTNET, Türk Telekom çatısı altında birleşirken; abone sayısını hem korumak hem de abone sayısını artırmak için gerek alt yapı gerek internet hızı konusunda gerekli çalışmaları yapmaktadır ve mobil internet Türk Telekom bedava internet ayarları yapılarak 4.5G hızında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2023

Türk Telekom tarafından internet uygulamaları ve kampanyaları düzenlenerek faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına yönelik Türk Telekom bedava internet 2023 yılında da devam ederken, aboneleri tarafından kampanyalar yakından takip edilmektedir.

Türk Telekom 2023 yılında da bedava internet kampanyalarına devam ederken, yeni yılda da tüm hızıyla kampanyalarına devam ederek müşteri memnuniyetini sağlayacaktır. Siz de Türk Telekom abonesi olarak ya da Türk Telekom’lu olmayı düşünen aboneler olarak kampanyaları takip edebilir ve katılım sağlayarak  Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları sayesinde kazançlı çıkabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Hiç beklemediğiniz bir zamanda internetiniz biterse, Türk Telekom bedava internet kampanyalarından destek alabilir ve katılım sağlayarak internet sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Hatta Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi almak için hem yazımızı okuyabilir hem de yazımızı okurken ‘’Online İşlemler’’ Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

 • Türk Telekom abonesi iseniz ve sosyal medya hesaplarınızda vakit geçirmeyi seviyorsanız ya da sevdiklerinizle internet üzerinden mesajlaşmak istiyorsanız, Selfy uygulamasına dahil olarak gece 00:00 ve sabah 06:00 saatleri arasında 3 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanarak ücretsiz olarak etkinliklerinize devam edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Selfy’li olarak ‘’GECENET’’ yazıp 4545’e ücretsiz olarak SMS göndermenizdir.
 • Ayrıca Türk Telekom uygulamaları arasında yer alan ‘’Online İşlemler’’ üzerinden banka kartınız ya da kredi kartınız ile TL yüklemesi yaparak da Türk Telekom bedava internet
 • Yine ‘’Online İşlemler’’ üzerinden ‘’Sil Süpür’’ etkinliğine katılarak, eğlenirken bedava internet kazanabilirsiniz.
Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell Tam Destek Paketi 2023

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Ayarları

Türk Telekom tarafından abonelerine yönelik düzenlenen kampanyalar nedeniyle Türk Telekom bedava internet VPN ayarları gereksiz gibi görünse de kampanyaları kullanan ve acil internet ihtiyacı olan aboneler için detaylı bilgi paylaşımında bulunulacaktır.

VPN ayarları sayesinde bedava internet ile doyasıya internet girmek istiyorsanız, telefonunuza hemen Shadowsocks VPN uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaya sanal mağazalar olan Play Store ya da App Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra istenilen bilgileri aşağıdaki şekilde giriyorsunuz.

 • Profile: Türk Telekom
 • Server: ID numarası
 • Remote Port: 443
 • Local Port: 1080

Profil ayarlarını yukarıdaki gibi ayarladıktan sonra pasif olan uygulamayı aktifleştirerek Türk Telekom bedava internet VPN ayarları sayesinde bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom Bedava İnternet APN Ayarları

Gerekli Türk Telekom bedava internet APN ayarları için aşağıda verilmiş olan bilgilerin girilmesi gerekmektedir. İsim kısmına istediğinizi de yazabilirsiniz.

 • İsim: Türk Telekom
 • Proxy: 213.161.151.201
 • Bağlantı Noktası: 8080
 • Apn: mms
 • Kullanıcı Adı: mms
 • Şifre: mms

Gerekli bilgiler girildikten sonra ‘’Kaydet’’ butonuna basarak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet iPhone Ayarları

Türk Telekom bedava internet iPhone ayarları için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Fakat internetinizde kesilme gibi bir problem ile karşılaşıyorsanız, telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ menüsüne girerek ‘’Hücresel Veri Ağı’’ menüsünü etkin hale getirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘’Kişisel Erişim Noktası’’ menüsünden APN kısımlarındaki doldurulması gereken yerlere ‘’internet’’ yazdıktan sonra ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

 

3.5/5 - (8 votes)

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu