Kimdir

Ahmet Uğur Pakcan Kimdir? Kaç Yaşında?

Ahmet Uğur Pakcan Kimdir?

Ahmet Uğur Pakcan, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ve İstanbul barosuna kayıtlı avukattır. Avukatlık mesleğini sürdürürken, baba mesleği olan restoran işletmeciliğini yapmaya karar vermiştir. 1999 yılından bu yana Romanya’da restoran işletiyor ve dönercilik yapıyor. Dristor kebap markasıyla sektörde başarılı bir şekilde hizmet sunuyor. Kısa sürede büyüyerek 12 şubeye sahip olmuş ve Türk mutfağının lezzetini Romanyalılara sunuyor.

Ahmet Uğur Pakcan Nereli?

Avukatlık kimliği ile tanınan Ahmet Uğur Pakcan, aslen Mersinlidir. İstanbul’da avukatlık yapmış ve şimdi de Romanya’da gıda sektöründe yaklaşık 300 kişilik istihdam kadrosu ile döner ve kebap satışı yapıyor. Dristor markası ile restoran sektöründe yer alarak Türk mutfağının birçok lezzetinin Romanya’ya taşınmasını sağlamıştır.

Ahmet Uğur Pakcan Kaç Yaşında?

İstanbul Barosuna kayıtlı avukatlardan olan Ahmet Uğur Pakcan biyografisi ile ilgili açık kaynaklarda fazla bilgi bulamayabilirsiniz. Kaç yaşında olduğu bilgisi paylaşılmıyor ancak belirli bir süre avukatlık yaptıktan sonra 1999 yılında aile fertleriyle birlikte Romanya’da restoran açarak baba mesleği olan kebap ve dönerciliği devam ettirmeye başlamıştır.

Ahmet Uğur Pakcan Evli mi?

Romanya’da Türk mutfağının tanıtımını sağlayan, av. Ahmet Uğur Pakcan, evlidir ve 3 çocuk sahibidir. Aile fertleriyle birlikte yürüttüğü restoran işletmeciliğinde sürekli yenilikler yaparak şube sayısını artırmıştır. Evli bir Türk girişimci olarak Romanya’da Türk döner ve kebabını en iyi şekilde tanıtıyor.

Ahmet Uğur Pakcan Ne İş Yapıyor?

Ahmet Uğur Pakcan, eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra avukatlık sertifikasını alarak İstanbul barosuna kaydını yaptırmış ve bürosunu açmıştır. Günümüzde ise baba mesleği olarak bilinen restoran işletmeciliğini Romanya’da devam ettiriyor. Yurtdışında Türk dönerinin tanıtılmasını sağlıyor ve Dristor Döner markası ile hizmet veriyor.

Ahmet Uğur Pakcan Kaç Çocuğu Var?

Ahmet Uğur Pakcan, İstanbul Barosunun tanınmış avukatlarından birisidir ve günümüzde de Romanya’daki Dristor döner ve kebap restoranları ile tanınıyor. Evli ve 3 çocuğu vardır. Aile fertleriyle bilirlikte restoran işlettiği için Romanya’da yaşıyor.

Ahmet Uğur Pakcan Ne Mezunu?

Avukatlık mesleğini sürdürürken restoran sektörüne atılan Ahmet Uğur Pakcan, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul barosuna kayıtlı avukat olarak hizmet vermeye başlamıştır. Baro kaydı halen devam ediyor.

Ahmet Uğur Pakcan Nerede Yaşıyor?

Mersinli bir ailenin çocuğu olan Ahmet Uğur Pakcan, avukatlık mesleğini İstanbul’da, restoran işletmeciliğini ise Romanya’da yapıyor. Nerede yaşıyor sorusu için İstanbul ve Romanya cevabı verilebiliyor. 1999 yılından bu yana Romanya’da yaşıyor.

Ahmet Uğur Pakcan Babası Kim?

Ahmet Uğur Pakcan, baba mesleğini devam ettirmeye karar veren İstanbul barosu avukatlarından birisidir. Babası Mustafa Pakcan’dır ve kardeşi Kazım Fatih Pakcan ile birlikte Romanya’da Dristor Kebap markası ile hizmetlerini sürdürüyor.

5/5 - (2 votes)

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu