Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Sosyal medyanın yaygınlaşması ile birlikte artan paylaşımlar, video izleme, WhatsApp üzerinden bir şeyler gönderme gibi işlemler sonucunda aylık tarife içerisindeki internet paketinin bitmesi sıkça karşılaşılan bir durumdur. İnternet paketi bittikten sonra yeniden paket alınması ya da sabit ücret üzerinden MB’ların satın alınması yüksek faturalar ve TL yüklemeleri gibi sorunlarla karşılaşılmasına neden olurken,  birçok abone Türk Telekom bedava internet hilesi arayışına girmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Türk Telekom abonesi olarak internet paketiniz bitiyorsa ve yüksek faturalarla karşılaşmak istemiyorsanız, bedava internet kampanyalarından faydalanarak Türk Telekom bedava internet hilesi yapabilirsiniz.

Türk Telekom GSM operatörü tarafından aboneleri için düzenlenen kampanyalar sayesinde internetsiz kalmaya son verebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak içinde düzenli olarak sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet hilesi yapmak için, operatör tarafından düzenlenen kampanyaları takip etmek ve katılım sağlamak gerekmektedir. Türk Telekom hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri için bedava internet kampanyası düzenlerken, kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olmak adına sitemizi takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Türk Telekom tarafından faturalı hat kullanıcısı olan abonelerine yönelik düzenlenmiş olan ‘’Arayanı Bil’’ servisi ile hem telefonunuzun kapalıyken sizi arayanlar hakkında bilgi sahibi olabilir hem de Türk Telekom bedava internet hilesi olarak değerlendirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

‘’Arayanı Bil’’ servisi telefonunuz kapalı iken sizi kimin kaç kere aradığını, telefon numarasını hatta rehbere kayıtlı ise ismini SMS yoluyla bildirmektedir. Siz de bu servisten yararlanmak istiyorsanız ve bedava internet paketi de kazanmak istiyorsanız, aylık üyelik için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’PLUS’’ yazarak 7065’e göndermeniz durumunda haftalık kullanım için 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca servise 6 aylık abone olma şansınızda bulunmaktadır ve bunun içinde ‘’PLUS’’ yazdıktan sonra 7066’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu arada servis abonelik süreniz bittiği zaman iptal ettirmemeniz durumunda servis otomatik yenilecektir. Eğer servis aboneliğini iptal ettirmek isterseniz de ‘’IPTAL’’ yazdıktan sonra 7070’e SMS olarak gönderebilirsiniz.

Bireysel faturalı hat abonesi olarak hala sim kartınızı 4.5G ile uyumlu hale getirmediyseniz ücretsiz olarak sim kartınızı değiştirebilir ve sim kartınızın aktif olması halinde de ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz sonucunda aylık kullanım için 30 GB Türk Telekom bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

25 yaş altı Selfy abonesi iseniz, ‘’GECENET’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz sonucunda gece 00:00 ve sabah 06:00 saatleri arasında 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer hala 25 yaş altı olarak Selfy üye değilseniz de ‘’GECENET’’ yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazarak 4545’e göndermeniz sonucunda Selfy’li olabilirsiniz ve 3 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom bedava internet hilesi olarak değerlendirebileceğiniz bir kampanya da e-fatura hizmetine geçmenizdir. Hala faturanızı posta yoluyla alıyorsanız, kağıtsız fatura e-faturaya geçerek kağıt tasarrufuna katkıda bulunurken 1 GB bedava internet de kazanabilirsiniz. Haftalık kullanım için yüklenecek olan bedava internetinizi bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturasız

Türk Telekom bedava hilesi faturasız hatlar içinde düzenlenmektedir. Bunun için özellikle banka üzerinden TL yüklemelerinizi değerlendirebilir ve kampanyaya katılım için TL yüklemelerinizden önce ‘’BANKA’’ yazarak 5555’e SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderdikten sonra banka ATM’leri, internet şubesi ya da mobil bankacılık gibi kanalları kullanarak TL yüklemesi yapmanız sonucunda 40 TL yüklemeniz sonucunda günlük 5 GB, 50 TL ve üzeri yüklemeniz sonucunda haftalık 5 GB ve 100 TL üzeri yüklemeniz içinde aylık 5 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından düzenlenmiş olan her yöne tarifelerinden herhangi birine abone iseniz ve SMS’lerinizi kullanmıyorsanız; ‘’Dönüşen Kampanya’’ sayesinde dönüşüm yaparak SMS paketinizi GB’a çevirebilirsiniz. Kampanya katılım için ‘’DONUSTUR’’ yazıp 5555’e SMS göndermeniz sonucunda mesajlarınızı GB’a dönüştürerek, rahatlıkla internete girebilirsiniz. Yalnız kampanya katılabilmek için bir ayda en fazla 100 SMS kullanmış olmanız gerekmektedir ve fazla SMS kullanılması sonucunda kampanyanın geçersiz olduğu bildirilecektir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom bedava internet hilesi VPN ile yapılabilmektedir fakat bunun için internet üzerinden güvenilir bir VPN programı bulmanız gerekmektedir. Biz bunun için ‘’Shadowsocks’’ adı verilen ve 2016 yılında yayına girmiş olan programı tercih ediyoruz. Öncelikle programı cep telefonunuza indirerek kurulum yapmanız gerekmektedir ve kurulum sırasında herhangi bir izin isteniyorsa, size de uygun ise gerekli işaretlemeleri yaparak programı açıyorsunuz. Program kurulduktan sonra Profile, Remote Port, Server, Local Port ve Password başlıkları adı altında bilgiler istenecektir. ‘’Profile’’ adlı bölümüne istediğiniz ismi yazabilirsiniz.

·         Profile: Bedava İnternet Kampanyası

·         Remote Port: 443

·         Server: 106.186.20.97

·         Local Port: 1080

·         Password: vpnpool. şeklinde istenilen bilgileri giriyorsunuz.

Daha sonra pasif olan programı aktifleştirerek, ‘’Ağ Erişimi’’ için istenilen izin bölümünde uygulamaya güvendiğinizi belirterek bilgileri dolduruyorsunuz ve en son olarak cep telefonunuzdaki ‘’Veri’’ modunu açıp bedava internet kullanmaya başlıyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN

Türk Telekom bedava internet hilesi olarak değerlendirebileceğiniz APN ayarları sayesinde interneti ücretsiz kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir APN oluşturmanız gerekmektedir ki aşağıdaki işlemleri takip edebilirsiniz.

Öncelikle ‘’Ayarlar’’ bölümüne girerek ‘’Mobil Ağlar’’ bölümüne daha sonra ‘’ Erişim Noktası Adları’’ ve ‘’Yeni APN’’ oluştur kısmını tıklıyoruz. Daha sonra açılan bölümlere aşağıdaki bilgileri giriniz, isim bölümüne istediğinizi yazabilirsiniz.

·         İsim: Apn: mms

·         Proxy : 213.161.151.201

·         Bağlantı noktası (Port): 8080

·         Kullanıcı adı: mms

·         Mmsc :http://mms.avea.com.tr/servlets/mms

·         Şifre: mms

·         Mms proxy: 213.161.151.201

·         Mms port: 8080

·         Mcc :286

·         Mnc :03

·         Kimlik doğrulama türü: PAP

·         Apn türü :default,mms,supl

Bilgiler girildikten sonra kaydederek çıkıyorsunuz ve mobil veri açtıktan sonra internete bağlanıyorsunuz.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

58 Yorum

  1. Türktelekom müsterisiyim çok memnunum iyikide türktelekom a geçmişim .teşekkürler TÜRKTELEKOM

  2. Telefon kullanmaya başladığımdan beri Türk Telekom müşterisiyim çok memnunum teşekkürler Türk Telekom

  3. Türk telekom kullanicisiyim çok memnunum herkese tavsiye ederim cok avantajlı paketleri var tesekkurler türk telekom

  4. Hilelerden biri isime yaradi.Bu site gercekten dogru seyleri paylasiyor.Diger siteler gibi yalan degil.Kesinlikle deneyin.

  5. Bende bir türktelekom müsterisiyim ve oldukca memnunum müsteri hizmetini aradıgımda bile her istegimi yerine getirmeleri cok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu